Відбулись

14 листопада о 16:00

Rumbero's: Якщо Амадор Лопес стане президентом України - усі будуть танцювати на карнавалі

Український гурт Rumbero's став гостем онлайн-конференції сайту Depo.ua, під час якої розповів про секрети знімання еротичного кліпу Amor, про зірок у політиці і про приємний спосіб схуднути

Наш гість:

Rumbero

На сторінці сайту Depo.ua у Facebook проходить розіграш неймовірного подарунку від гурту Rumbero's – безлімітного тижневого абонементу до Студію танців та фітнесу Амадора Лопеса Rumbero's. Умови дуже прості, беріть участь у розіграші!

Зазначимо, що онлайн-конференція із гуртом Rumbero's стала рекордною щодо кількості запитань: їх було більше 60. Проте через брак ефірного часу, ми не мали змогу поставити їх усі, обравши найяскравіші.

Rumbero's – це Амадор Лопес та Олег Серафін, які творять у стилі reggaeton. Цей стиль об'єднує реггі, техно, хіп-хоп, реп, латинську музику з додаванням біта і важкого басса. Rumbero's - єдина група в країні, яка співає в цьому стилі. Крім цього, гурт є новаторським, адже вперше в Україні поєднав у творчості дві культури: українську та латиноамериканську.

Під час ефіру ми поговорили з Амадором та Олегом про новий кліп Amor та його створення, про Венесуелу, батьківщину Амадора Лопеса, про його дивовижну методику, яка без дієт гарантує ідеальний результат, про дитячу студію мистецтв, яка допомагає малечі розвивати талант, про зірок у політиці та про нові професії солістів колективу, які вас точно здивують.

- Де знімали новий кліп на пісню Amor і хто став його режисером?

Олег: Кліп знімали у Туреччині, це вже не секрет. Отримали стільки позитивних відгуків, ми в шоці. Не очікували від нас таких образів і картинок. У Туреччині ми влаштували таку спекотну мексиканську вечірку.

Амадор: Кліп вийшов дуже яскравим. Нам потрібно було знімати цей кліп, але не було часу, так як багато гастролей. Тому, коли у нас були гастролі по Туреччині, ми вирішили поєднати приємне з корисним і влаштували зйомки відео.

Олег: Так, ми знайшли час між концертами. О 5 ранку почали знімати, всього за два дні зняли. Локації мінялися, адже у відео можна побачити готель та територію вілли, яку нам надав наш друг. Все вийшло само собою. І режисер з'явився у чудовий спосіб. Ми зустрілися з Оленою Вінярською на вечірці, і вона запропонувала нам щось зробити цікаве разом. Як раз ми вирішили знімати кліп на Amor, вже збиралися летіти у Туреччину, ось так все і вийшло.

Амадор: З Лєною було дуже зручно, комфортно зніматися. Ми себе відчували артистами, яким ні про що не потрібно думати. Всі образи, ідея – це все її. Костюми нам надала український дизайнер Олена Голець. Розкішні образи, і далі ми хочемо цей стиль підтримувати.

- Що надихнуло вас на написання пісні Amor?

Олег: Пісню ми написали разом з Амадором. Там дуже класні глибокі слова про любов. Про любов божевільну, таку, що розбиває серця, про різну любов. І коли ми писали її кожен вклав щось своє, власний досвід, любовні історії, розчарування…

Амадор: Проте любов – це найкраще почуття, без якого люди не можуть жити. Ми народжені від любові, для любові і щоб бути коханими.

Олег: Так, нас надихнуло кохання. Так само як і на пісню "Лєна", яка вразила українців. Нам досі шлють кавери і схвальні відгуки. Навіть міняють ім'я на Наталію, Галину… Навіть ми самі на концертах намагаємося проспівати всі імена.

- До речі, серед питань, які поставили наші читачі, є питання, яке у вас улюблене жіноче ім'я, окрім Лєни?

Олег: Давайте поки зупинимося на Лєні. Ми співаємо усім нашим шанувальницям пісні. Після "Лєни" не було настрою, адже ми не знайшли для кліпу саме ту Лєну, проте ми знайшли красуню Лєру. Це надихнуло режисера на історію любовного трикутника. Тому після "Лєни" народилася пісня про дівчину, яка розбиває серця. У пісні йдеться про дівчину, яка розбиває серця. Бувають стосунки, які розбивають серце, потім воно лікується і відкрите до нових стосунків.

- Звідки Олег так досконало знає та володіє іспанською мовою? Адже зрозуміло, що Амадор Лопес народився у Венесуелі і є експертом у цій мові, а що з Олегом?

Олег: З Олегом все гаразд. Він зі Львова, містечко Жидачів. Передаю усім вітання! Дуже колоритне і тепле. Всі один одного знають.

Амадор: Давайте краще я розкажу. Олег одного разу поїхав з нашою командою у Венесуелу, де побували на карнавалі. Ми там були півтора місяця. А хлопчик не те, що закохався, ми його ледь забрали звідти. І за ці півтора місяця він вивчив іспанську.

Олег: Я там ходив на дискотеки. Там такі дівчата, я ледве не залишився там. Але мушу сказати, що українки – найкрасивіші. Вибач, Амадор, вибач, Венесуело, але це правда.

Амадор: Та чого вибачатися, я згоден. Я теж сюди приїхав і досі тут.

- До речі, існує чимало міфів, чому Амадор Лопес приїхав до України. Прихильники досі обговорюють причину. Розкажіть про це.

Амадор: Я приїхав сюди вчитися і тренуватися. Я колишній чемпіон світу з фехтування. Коли я приїхав сюди, Україна так припала мені до душі, я не міг звідси поїхати. Мама, звісно, була у шоці: "Ну як це? Як ми без тебе". А я кажу: "Мамо, я закохався, я хочу одружитися". Це моя країна, я хочу тут жити. Мама запитала, чи люблять мене тут, як на батьківщині, на що я відповів: "Так!". Я завжди кажу, що є два Амадора: один, що був у Венесуелі, а другий – той, що в Україні, який є завдяки вам. Дякую вам, українці!

- Ваші родичі приїздили до України?

Амадор: Так, мама обожнює Україну. Вона не розуміла спочатку, що тут, а коли приїхала і побачила нашу команду, балет, студію танців і фітнесу, що мене тут люблять, поважають і просять автограф і сфотографуватися. Побачивши все це, вона заспокоїлася.

- Чи сильно різниться менталітет українців і венесуельців?

Ні, майже однакові, саме тому мені тут так комфортно. В Україні є гостинні люди, українці люблять веселитися і танцювати. Люблять погуляти, так само як і у Венесуелі, де для народу головне гітара, музика і танці. Так само і тут. На свята всі співають та веселяться. Саме тому я в Україні вже 17 років і вважаю цю країну своїм домом.

- Можна сказати, що завдяки тому, що ми подібні, ваша музика, українолатиноамериканські ритми так припали до душі українцям?

Амадор: Саме так!

Олег: Тому що ми подібні, ми, як і латиноамериканці, відкриті, щирі і гостинні, коли ми всі роззнайомилися із командою, ми зрозуміли, що у нас одна мета – робити свято для українців, а згодом вийти і на міжнародний рівень. Тому всі ці роки ми постійно працюємо над собою, вдосконалюємося. У нас є танцювальна і фітнес студія, шоу-балет, ми поставили більше 25 номерів, різножанрових. Є багато європейських номерів. Щодо мене – це вдосконалення іспанської мови. Ти можеш знати мову, але розмовляєш кострубато.

Амадор: Я ось дуже хочу вивчити українську і роблю це. Просто поки я не маю відповідного рівня, тому не роблю цього. Дуже погано виходить.

Олег: Не прибідняйся. Ти говориш краще, ніж наші деякі політики.

Амадор: Розумієте, українська дуже гарна, я не хочу її псувати, хочу говорити ідеально. Я люблю коли розмовляють чисто, грамотно, наприклад, як на Західній Україні. Коли мова ллється мов пісня. Тому я вважаю, що я дуже скоро почну розмовляти правильною, чистою українською.

Олег: Тобі доведеться скоро розмовляти українською (сміється, - ред.). Правду Амадор говорить. Тому, коли я пишу іспанською пісні, мені потрібна його допомога. Адже я хочу, щоб наші пісні почув весь світ і зрозумів. Не тільки Україна. Потрібен мотив, сенс, меседж.

- Скажіть, у зв'язку із квотуванням ефіру, чи є у вас у планах написання пісень, де українська мова буде разом з іспанською?

Олег: Я не знаю, добре це чи погано, але ми ніколи не підлаштовувалися ні під тренди, ні під квоти. Мається на увазі, ніколи на під кого і не під що не підлаштовуватися. Ми завжди робили те, що нам до вподоби, ми творили. Звичайно ми враховували тенденції, але головне, що наша творчість подобається людям, ми отримуємо фідбек. Наприклад, "Лєна" вийшла українською мовою, і дуже легко і гармонійно. Одні казали, як так, ви ж співаєте іспанською, перекладіть цю пісню. А ми розуміємо, що, якщо перекласти, то вийде не те. Так само з Amor: вона народилася іспанською і не може бути українською, хоча нам пропонували і це. Наступна пісня буде знову українською.

Амадор: Уся справа в тому, що слово Amor – інтернаціональне. Його розуміють усі, а ось у "Лєну" ми вставили куплет іспанською, адже по сприйняттю вона слухається так, ніби ми співаємо лише однією мовою. Думаю це через те, що наші мови подібні, а деякі слова є навіть однакові.

- Скажіть, як вашу творчість сприймають за кордоном?

Амадор: Супер!

Олег: За кордоном нам навіть не потрібно переходити на мову країни, де ми знаходимося. Все відбувається завдяки мові тіла, танцям, енергетиці. Головне – це енергетика у виступах! Тим паче, що зараз всі більше артистів переходить на латиноамериканські пісні. Проте не всі розуміють, що головне – це не просто гарна пісня іспанською, якісь модні хуки, а – енергетика. Те, що в тебе виходить з душі. Ми на концертах віддаємо самих себе. Тим паче у наших піснях є яскраві фрази, які запам'ятовуються, тому згодом вони вже співають з нами.

- А люди дивуються, що ви з України?

Олег: Люди навіть не знають цього. Вже під час концерту ми розповідаємо про нашу країну, знайомимо їх з Україною. У пісні є слова Viva la Ucrania!, а коли вже починаємо співати українською, то пояснюємо, що до чого, звідки ми, хто ми. Проте більшість не вірить, що Амадор з України, та і по дівчатах з нашого шоу-балету не скажеш – справжні запальні бразильські чіки. Люди не завжди розуміють, звідки ми, але це не головне. Головне – музика!

- Ви були у Голлівуді? Чи можна казати, що у вас є плани відносно Заходу?

Амадор: Це було неймовірно. Уявляєте, нас запросили до зали, де проходить церемонія вручення "Оскара". Ми просто йшли Голлівудом, знімали наш влог, а до нас підійшли і запросили. "Хочете пройти на презентацію нового фільму?". Ми звісно погодилися і були в шоці. Сиділи у залі разом із зірками, нас навіть показали по ТБ. Тому все попереду!

Олег: Ми відчували себе в Америці як вдома. Особливо Лос-Анджелес нам сподобався, там стільки талановитих людей, це місто схоже на Київ. Нам було комфортно, все пройшло легко. Ми спокійно зняли там кліп. Люди передавали привіт Україні. Все залежить від людини, якщо енергетику у себе впускаєш – тобі комфортно.

Амадор: Наразі ми працюємо саме над тим, щоб просувати свою творчість на Захід, щоб усі знали, що існує такий український гурт.

- Наразі Настя Каменських (NK) поїхала до США, де презентувала іспаномовний трек для Латинської Америки, чи не здається вам, що вам також потрібно розвиватися у такому напрямку?

Олег: В кожного своя стратегія. У нас крута команда. Рік пройшов з того моменту, як ми почали працювати з новою командою. Нам вдалося зробити неймовірну роботу. Ми витупали на концерті на Троїцькій площі під час Ліги чемпіонів. Нас слухало декілька десятків тисяч людей. АTLAS Weekend – це була моя мрія. Біля 100 тисяч людей були присутні на цьому заході. Звичайно вечір прем'єр Катерини Осадочої, де ми виступали. Тому Америка може трохи почекати.

Амадор: Нас слухають у Венесуелі, у Польщі, у Болгарії, у Туреччині. Ми розширюємо горизонти повільно, але впевнено.

- Одне із питань читачів сайту, з огляду на те, що у вас є танцювальна і фітнес студія, а також студія для дітей, чи віддали б ви своїх дітей на танці. У скільки років краще розпочинати такі заняття?

Амадор: Обов'язково! Я б хотів, щоб мої діти танцювали. Намагаємося розвивати дітей всебічно у нашій студії: акторська майстерність, танці та вокал. Щоб із самого дитинства розкритий їхній потенціал. Щоб діти відчували себе впевнено, адже наші діти – це майбутнє України. Ми приймаємо дітей з трьох років. Зрозуміло, що у кожної вікової категорії є свій план. З 3 до 4 років звертаємо увагу на музику, розтяжку, усі заняття проводять в ігровій формі. Повірте, діти з нетерпінням чекають на заняття. У нашій студії діти займаються до 16-річного віку.

Олег: У нас є діти-професіонали, які починали із самого дитинства і досягли успіху. Є такі діти, які приймають участь у міжнародних конкурсах. Бувало, що ми сидимо у журі, а на сцені з'являються діти, які займалися у нашій дитячій студії мистецтв, і ми їх згадуємо. Постійно бачимо їх на фестивалях, конкурсах.

Амадор: А є такі діти, які після закінчення школи не пішли у сферу мистецтва, але стали дуже успішними, наприклад, працюють у банку. І вони з радістю та вдячністю згадують час у школі мистецтв, дякують нам.

Олег: Потрібно зазначити, що зараз сучасні діти дуже цілеспрямовані і швидко ростуть. Мене вражає, що більшість у 16-18 років вже самостійно заробляють на життя і мають потужні цілі.

- Дуже багато питань від читачів щодо вашої фізичної форми. Людей цікавить, скільки разів ви можете віджатися і присісти?

Амадор: Я рідко ходжу до тренажерної зали, не люблю це діло. Ну максимум можу віджатися 25 разів зі сльозами на очах під наглядом мого тренера. Присідати можу багато, адже я спортсмен, і в мене сильні ноги.

Олег: Не знаю скільки, але завжди були проблеми з цим. Але ось стрибки, присідання, усі нормативи, де є аеробне навантаження, я можу багато і добре. Взагалі танці, особливо латино-американські, добре тренують ноги, сідниці, стегна. Я люблю робити випади для тренування ніг, а ось руки – якось це не моє. Усі кажуть, ти так схуд через ці танці. Але я скажу, що тягати залізо у залі зовсім не люблю і не роблю цього. Я люблю аеробні навантаження, танці, а це дуже підсушує і добре втрачаються калорії. Я, до речі, добре їм, жодних дієт.

- Як раз питання до теми, у вас, Амадор, є якась методика, яка дозволяє за допомогою танців скинути зайві кілограми?

Амадор: Це авторська фітнес-програма під назвою "Румбасфіт", яку я вигадав сам. Вона складається із різних видів танців, майже всі танцювальні напрямки, які мені подобаються. Уся справа в тому, що я вирішив поєднати усі рухи, які подобаються мені. Як виявилося, завдяки цій програмі можна тримати себе в гарному фізичному стані, а тіло – підтягується. Є люди, які постійно вигадують дієти, але не худнуть. Є такі, що ходять у тренажерний зал, правильно харчуються, але не худнуть. Якщо дати тілу правильні аеробні навантаження, танці, поєднати це зі здоровим харчуванням – усе вийде. Я це на собі спробував, я схуд на 25 кілограмів. Люди почали до нас ходити і дійсно худнуть.

- Чи дотримуєтеся ви якихось дієт?

Олег: Насправді, ні. Бо дієти згодом дають зворотній ефект. Обов'язково потрібно правильно і збалансовано харчуватися. Кожен знає, від чого він набирає вагу. Тому потрібно відмовитися від того, від чого набираєте.

- Для вас важливо, щоб ваші кохані люди також були у відмінній фізичній формі?

Олег: Для мене важливіша форма духовна, те, що всередині людини. Класно, коли усе збігається. Коли ти і духовно, і фізично почуваєш себе впевнено.

Амадор: Головне, щоб людина себе добре почувала, усе інше – то таке. Головне, щоб людина захотіла щось змінити в собі. Тому що, якщо людина не захоче, вона цього не зробить. Я ось хотів схуднути, адже робив це для себе. Тому, якщо хочете себе змінити – головне бажання. Візьміть себе у руки і дійте. Треба починати із себе.

- Розкажіть про ваші влоги, чи є якийсь графік?

Олег: Як раз півроку пройшло, як ми почали знімати влоги. Перший був в Америці відзнятий, дійсно, ювілей. Виходить він раз на два тижні. Останній випуск був знятий у Празі, де ми гастролювали. Без приколів не обійшлося. Заходьте на наш канал і дивіться.

Амадор: А краще почати з початку, з першого випуску!

Олег: Так, це як серіал на ніч.

Амадор: Зовсім скоро новий випуск вийде, у якому ви побачите, як знімався кліп Amor, як ми допомагали нашій Лесі Нікітюк ставити номер для "Танців з зірками", усе буде весело. Наступний влог – через тиждень.

- До речі, хто ваш фаворит у "Танцях із зірками"? Логічно допустити, що Леся Нікітюк?

Олег: Вона – символ народу. Ми завжди підтримуємо таких людей. Ми самі з народу. Наші фани, які відчувають нас, - теж з народу. Вона така щира і відкрита, тому ми підтримуємо її. Ми бажаємо перемоги, адже вона здатна і заслуговує на це.

Амадор: Вона росте з кожним ефіром і танцює все краще і краще. Тому ми бажаємо їй перемоги.

- Багатьох турбує питання, як там справи у Венесуелі, на вашій батьківщині?

Амадор: Там дуже тяжко, в плані економіки і політики. Навіть в моїй родині є проблеми, але ми намагаємося підтримувати родичів, робимо усе, що можливо. Ми підтримуємо контакт, хоча це важко, адже Венесуела наразі закрита країна.

- Як ви ставитеся до зірок у політиці, чи думали ви колись про політичну кар'єру?

Олег: Якщо б Амадор став президентом, усі б танцювали, був би карнавал…

Амадор: І працювали багато та чітко, тому що я дуже строгий. Я думаю, що творічть і політика – ці різні речі. Навіть, якщо ти дуже творчий і відкритий, тобі, як людині творчій, будуть ставити рамки. Це важко. Я взагалі вважаю, що політика має помінятися і стати більш відкритою і для народу, стала більш чесною.

Олег: Ми завжди готові підтримати людей, зробити свято, надихнути, мотивувати. А от з трибуни таке робити – це вже різні речі.

- Чи запрошував вас хтось із політиків до себе, чи давати концерти на підтримку того чи іншого кандидата?

Олег: Нас багато, хто кликав, особливо із сусідніх країн, але давайте краще про творчість, а не про політику.

- До речі, можна сказати, що ви одразу визначилися для себе із тим, що на території Росії ви не даєте концертів?

Олег: Ні!

- Амадоре, ви трохи змінили професію і стали телеведучим?

Олег: Ми ще й парфумерами стали!

Амадор: Ми не змінюємо професію. Наша професія – це творчість. Те, що ми робимо, ми вкладаємо туди свою любов, свій "амор". Насправді я став ведучим латиноамериканського хіт-параду на канали Music Box. Це так круто, дуже вдячний за таку можливість.

Олег: Це найкрутіший і найвеселіший хіт-парад у світі. Коли вмикаєш, здається, що дивишся щось якісне і закордонне.

- Олеже, ви не заздрите?

Олег: У мене взагалі нема такого почуття.

Амадор: У нас є у планах випуски, які ми будемо вести разом, аби програма була веселішою і більш танцювальною. Щодо парфумерії, після випуску кліпу Amor ми вирішили, що українці мають не тільки побачити кліп, а й відчути, як пахне любов. Хто я не Rumbero's знають, як має пахнути кохання. У нас є українська косметична компанія, яка допомогла реалізувати наш задум. Вони нам довірилися. Парфумер із Швейцарії нам допоміг. Два дні ми винаходили цей запах.

Олег: Одного разу представник бренду підійшов до нас і запропонував співпрацю, адже йому сподобалося, які ми запальні. Так реалізувалася мрія Амадора створити парфум. Але якщо ми випускаємо щось разом, потрібно підійти професійно. Ми захотіли взнати усі процеси, ознайомитися із тонкощами. Ми полетіли до Туреччині і там два дні ми обирали нотки аромату. В основі кожного парфуми є натуральні масла. Після декількох ароматів починає паморочитися голова.

Амадор: Я розповів, що хочу поєднати безліч ароматів, які мені подобається, але парфумер сказав, що це неможливо. Але ми його запевнили в успіху і у підсумку вийшов цей неймовірний аромат. Тепер у планах в нас є випуск цього аромату не тільки в Україні, а й в Європі. Реально це єдиний аромат, який підходить усім і він запам'ятовується. Також для чоловіків буде аромат Mio. У грудні буде грандіозна презентація.

Поставити питання:

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Онлайн

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"