Очікується

20 березня о 14:00

Діджиталізація насильства: сталкінг, булінг та порнопомста

У цифрову еру насильство набуває нових форм. Інтернет стає майданчиком не лише для спілкування та нових знайомств, а й для морального тиску та переслідувань.

Наш гість:

Марія Гур'єва - спеціалістка з медіа та комунікацій Amnesty International Україна
Богдан Мойса - аналітик правозахисного департаменту Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA

Інформація відкрита та доступна, але у прогресу є темний бік. У світі понад 6 млн людей стають жертвами сталкінгу – переслідування з метою помсти та контролю. Причому агресорами часто виступають колишні партнери, а захиститися за допомогою закону в Україні малореально.

Представники ЮНІСЕФ наголошують: 90% українських інтернет-користувачів від 15 до 24 років стикаються з погрозами насилля, буллінгом і домаганнями. Страх і відчуття приниженості можуть формувати відлюдницький спосіб життя, алко- та наркозалежність. 

Наскільки проблеми цифрового насильства актуальні для України? Як захистити себе та близьких від потенційної небезпеки? Як реагувати на перші та подальші прояви агресії? Що варто зробити на рівні закону, аби запобігти таким злочинам?

Дізнайтеся відповіді на ці та інші питання та спитайте те, що цікавить особисто вас.

Поставити питання:

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Онлайн