ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Корупція у школах та ДНЗ: коли українці позбавляться ярма поборів

18 липня о 14:00 онлайн-конференція в прямому ефірі

Depo.
11 липня 2018, 14:41


Спільноту "Батьки SOS" Альона Парфьонова створила разом із іншою активною мамою Оленою Бондаренко.

У групи на Facebook майже 100 тисяч учасників. За невеликий час існування об'єднання активістам вдалося багато. Дізнавшися, що із фонду школи зникло понад 150 тисяч гривень, жінки почали діяти. Згодом, викривши директора у зловживаннях, активістки звільнили корумповану верхівку школи.


На сторінці "БАТЬКИ SOS" активістки діляться своїм досвідом з іншими батьками, яким остогидло терпіти непомірні побори, корупцію та порушення прав дітей.


Під час онлайн-конференції піднімемо питання, з якими батьки і діти стикаються кожного дня у закладах освіти.
Чи можна не здавати кожного місяця гроші на серветки і мило? Як забути про побори на ремонт класів та інших приміщень? Як перевірити, скільки грошей від держави щорічно отримує ДНЗ чи школа? Як боротися із корупцією при вступі у садок чи школу, чи потрібна довідка, якщо дитина не була тиждень у садку, чи можуть взяти до ДНЗ без щеплень, чи потрібно відробляти літню практику?


Також обговоримо корисність реформи Міністерства освіти, зокрема, вступ до першого класу за пропискою.
Альона Парьфонова дасть корисні поради, як побороти корупцію, вирішувати нагальні проблеми у навальних закладах без бюрократії, як батькам поводити себе у кризових ситуаціях та убезпечити дітей.
Спитайте те, що цікавить особисто вас.

Наш гість:

Альона Парфьонова
Співголова громадської організації "БАТЬКИ SOS"
Поставити питання: